Będzie mi miło jeżeli poświęcicie chwilkę na wypełnienie poniższej ankiety.

Z góry serdecznie dziękuję za udostępnienie informacji ‐ makijażystki, florystki, fryzjerzy i inny wykonawcy będą Wam na pewno dozgonnie wdzięczni.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Będę u Was na ok 2 godziny przed ceremonią. Odnośnie całej akcji (przygotowania itp) jeśli nie jesteście mocno tradycyjni to zachęcam abyście zrobili to w jednym domu? Może któraś z Waszych stron posiada dom jednorodzinny? A już w ogóle super jakby był ogród? Zaoszczędzicie czas i stresu w przypadku rozjazdów, a i my z fotografem na pewno złapiemy więcej ciekawszej akcjii :). Może zaprosicie Waszych najbliższych przyjaciół/koleżanki i zrobicie sobie małą imprezkę z butelką prosecco albo whisky? Możecie zamówić nawet jakąś pizzę śmiało! Uwielbiam takie akcję, napewno więcej wniesie to energii do filmu niż samo ubieranie się czy wisząca sukienka na to zawsze będzie czas 🙂 Jestem otwarty, im więcej dacie od siebie tym ciekawszy i bardziej wyjątkowy będzie film. Jeśli planujecie nie widzieć się w kostiumach ślubnych przed first lookiem to wszystko możemy naprawdę zrobić w jednym miejscu, pomogę :).
Wpiszcie dokładny adres gdzie odbędzie się ślub (kościół, plener) oraz godzinę o której zacznie się ceremonia.
Napiszcie, jeśli ma być chór, skrzypce, czytanie przez bliską osobę, może planujecie niestandardową ceremonię? Wspomnijcie o tym.
Jeśli wchodzicie razem i ksiądz wychodzi aby Was przywitać ‐ poczekajcie parę sekund (niech zrobi się przerwa pomiędzy Wami, a księdzem). Nie chcemy aby Was zasłonił podczas wejścia. Najważniejsze jest także dla nas, abyście podczas chwili gdy ksiądz związuje Was stułą ‐ stanęli całkowicie naprzeciwko siebie (nie w stronę do księdza). Przysięgę składajcie ‐ patrząc sobie w oczy!
Specjalne przywitanie przez gości po wyjściu? Może płyniecie statkiem, motorówką lecicie helikopterem z kościoła do sali? 🙂 Dajcie mi znać o takich niespodziankach.
Jestem z Wami przez część czasu poświęconego na życzenia, dlatego poproście wcześniej Rodziców, aby byli jednymi z pierwszych, którzy Wam je złożą. Później jadę na salę, aby złapać trochę detali i przygotować się audio wizualnie do dalszej pracy.
Podajcie dokładny adres sali, to pozwoli uniknąć pomyłki. Możecie podać również adres internetowy.
Podajcie przybliżone godziny poszczególnych wydarzeń na Waszym weselu: – przywitanie na sali – pierwszy taniec – podziękowania dla rodziców – krojenie tortu – inne przewidziane atrakcje.